PREMIERA: Koniec Eldorado w Red Bull Mobile, czyli stopniowe pogarszanie ofert

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...

koniec-eldorado-w-red-bull-mobile-czyli-stopniowe-pogarszanie-ofert

Stopniowe pogarszanie ofert czy promocji od operatorów to coś, co mobilne tygryski lubią najmniej. Wystarczy nadmienić ostatni taki przypadek w abonamencie z siecią komórkową Play. Po aktualizacji wzrosły ceny początkowe (co prawda tylko o 80 PLN, ale jednak to zawsze jest coś) najnowszych iPhonów 7-mej generacji od zawsze i tak już drogiego Apple. W segmencie Pre-paid wcale nie jest lepiej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I tutaj na myśl przychodzi praktyczne wyłączenie dla nowych klientów kapitalnej promocji z darmowym internetem LTE w Red Bull Mobile. Ci starzy również stracili swoistego rodzaju mityczne miasto wypełnione po brzegi złotem, czyli Eldorado. W jednej z archiwalnych taryf (nie można już jej niestety w żaden sposób włączyć) mieliśmy kombinację takich hitów jak bezpłatne rozmowy w sieci, darmowe LTE i do tego 150 dni ważności konta po zasileniu 50 PLN. Bezpłatne 4G co prawda można uratować przejściem do nieco mniej atrakcyjnej taryfy na kartę ze 100 dniami aktywności, ale niesmak pozostał.

W dodatku po zmianie z automatu mamy nakładany 14-dniowy okres ważności (takie informacje uzyskał serwis My mobile od konsultantów Red Bull Mobile). W praktyce więc wiąże się to z kolejnym wydatkiem 50 PLN na normalne doładowanie skutkujące 100 dniową aktywnością na połączenia wychodzące. Oczywiście w imię fenomenalnej promocji sporo klientów przymknie oko na niedogodności, byle tylko powróciła do nich najlepsza promocja w historii telekomunikacji. Tak, chodzi o darmowe LTE w Red Bull Mobile.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt