PREMIERA: Spam reklamowy w telefonie Sony Xperia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Reklamy to coś, za czym szczególnie mocno nie przepadamy. To dlatego tak wiele płatnych usług, które ich nie posiada, odniosło ogromny komercyjny sukces. Wystarczy nadmienić chociażby Netflixa, oczywiście działającego bez irytujących reklam. Taka jest przyszłość i co do tego nie ma wątpliwości w przypadku produktów klasy premium. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, ale producenci coraz częściej lecą sobie w kulki z konsumentami. Idealnym przykładem jest występowanie reklam w głębokiej sekcji menu (Ustawienia > Informacje o telefonie > Aktualizacja oprogram. > zakładka Aktualizacje aplikacji) smartfonów Sony Xperia. Chodzi o nachalną promocję takich aplikacji jak Booking.com (rezerwacja hoteli) czy też Amazon Prime Video (usługa streamingu wideo), ewentualnie What’s New, ale to jest dedykowana aplikacja od dostawcy i tę kwestię akurat można jeszcze zrozumieć. Prezentuje ona bowiem nowości od Sony Mobile.

Tak czy siak nie ma co owijać w bawełnę. To skandal, że klienci wydający tysiące złotych na nowoczesne inteligentne telefony komórkowe muszą się męczyć z reklamami w oprogramowaniu. Podobną wpadkę miał w przeszłości Samsung, ale on wysyłał spoty promocyjne do belki informacyjnej. To dopiero nazywa się mieć tupet. W grach komputerowych mamy podobne historie. Co z tego, że płacimy przeszło 150 PLN za pozycję Assassin’s Creed Origin jak później mamy specjalne paczki z losowymi gratisami, które oczywiście dodatkowo możemy kupować za realne pieniądze. Dobrze chociaż, że nie utrudniają one rozgrywki jak to jest w innych tytułach.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Spam reklamowy w telefonie Sony Xperia”

  1. Kamil Odpowiedz

    No proszę, jak na ironię zniknął spam appki Booking.com w ustawieniach, czyżby Sony Mobile wzięło sobie do serca artykuł My mobile?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt