PREMIERA: Netflix na Apple TV lepiej zaprojektowany niż dedykowana aplikacja na Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Używając jednocześnie tej samej aplikacji na dwóch różnych platformach, często możemy odkryć pewne braki lub udoskonalenia. Tak właśnie było w przypadku aplikacji Netflix na Apple TV oraz Androidzie. W zielonym robocie bowiem nie ma dostępnej niezwykle przydatnej funkcji. Chodzi o sekcję ostatnio oglądane, dzięki czemu szybko możemy wrócić do oglądanego dawniej filmu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jakieś to było zaskoczenie jak w aplikacji Netflix na Androidzie tej sekcji nie było. Powyższe zdjęcie z Apple TV pięknie prezentuje użytkownikowi filmy jakie oglądał w ciągu ostatnich tygodni. Dzięki temu znajomym może on później błyskawicznie uruchomić daną pozycję bez zbędnego klikania czy też używania wyszukiwarki serwisu. Podobny detal opisywało My mobile przy okazji sekcji ostatnio dodane w aplikacji muzycznej.

W efekcie po skopiowaniu plików MP3 do telefonu, wygodnie widzieliśmy najnowsze hity. Nie trzeba było już ręcznie ich poszukiwać z pamięci, co było rzecz jasna wysoce irytujące. Dziś funkcję ostatnio dodane ma zarówno aplikacja Xperia Music na Androida jak i standardowa Muzyka dostępna w iOS. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, iż wkrótce w tytule Netflix na zielonym robocie także uświadczymy kategorię ostatnio oglądane.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt