PREMIERA: YouTube Mix to fajna nowa funkcja

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacje YouTube na Androida oraz iOS (to samo dotyczy webowej wersji, czyli serwisu internetowego) zyskały bardzo fajną funkcję. Kto wie, być może jest ona przymiarką do kolejnego już wejścia w segment muzyczny. Chodzi o opcję YouTube Mix. Jeśli dla przykładu w pole wyszukiwania wpiszemy nazwę artysty to program zwróci nam wynik w formie mieszanki jego hitów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aby się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy zrobić test z takimi gwiazdami jak Eminem czy Lykke Li. Oczywiście nie zabrakło w wynikach wyszukiwania spersonalizowanych profili artystów. W praktyce wygląda to naprawdę świetnie, czego dowodem są powyższe zrzuty ekranu wykonane akurat z Androidowej aplikacji. W całkiem niedalekiej przyszłości tytuł YouTube zyskał funkcję regulowania prędkości odtwarzania.

Przez to słabsze telefony mają niejako pośrednio opcję przetwarzania materiału w trybie slow-motion. Do tego jak wiemy potrzebny jest szybki oraz wspierający technologię procesor. Nie każdy smartfon ze średniej półki cenowej może się pochwalić jej obecnością. Ponadto YouTube w wersji aplikacji na iOS otrzymał możliwość uruchamiania pionowych filmów na pełnym ekranie na zasadzie wykadrowania środkowej części.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt