PREMIERA: Netflix, najbardziej przereklamowana usługa w historii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ma dnia, żeby jakiś duży polski blog technologiczny nie zachwalał Netflixa. Tymczasem usługa jest bardzo mocno przereklamowana. Dosłownie na palcach jednej ręki można policzyć znaczące premiery filmowe (nie żadne odgrzewane kotlety) dostępne w jego zasobach. Deklasuje go pod tym względem zdecydowanie HBO. Netflix tylko serialami czy dokumentami stoi i nic ponadto.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Gdy zechcemy obejrzeć na jego łamach film Marsjanin, Focus czy Pasażerowie to nici z domowego kina. Tego typu produkcji szukajmy w iTunes Store lub też Google Play Movies. Może więc faktycznie jest lepiej doładować u nich konta dajmy na to za 100 PLN, by móc później obejrzeć siedem naprawdę dobrych produkcji z gatunku premium jak w Canal+ niż męczyć się telewizyjnymi tasiemcami emitowanymi dosłownie co kwartał.

Takie seanse można robić raz na tydzień, ale za to porządne. Jak na ironię, Netflix już jutro debiutuje z dobrze zapowiadającym się filmem z oryginalnej produkcji. Jego tytuł to Gra Geralda. Więcej szczegółów znajduje się na www.netflix.com/pl/title/80128722. Będzie to miła osłoda po masowym usuwaniu filmów w bazie, czego bolesnym przykładem są nawet te z sagi Gwiezdnych Wojen, czyli kultowe Star Wars.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU GRA GERALDA

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Netflix, najbardziej przereklamowana usługa w historii”

  1. sev3 Odpowiedz

    To jest ogólny problem VOD. Nie jednego serwisu który zawierałby wszystkie Filmy. A torencie są wszystkie. Łatwiej jest być piratem niż legalnie oglądać filmy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt