PREMIERA: Długi spacer, świetna alternatywa w zimnym czasie dla rowerzystów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć za oknem jest złota polska jesień to nie ma się co oszukiwać. Zimne dni nadchodzą, co dobitnie widać po ciemnościach zapadających już chwilę po godzinie 18.00. W tym momencie rowerzyści mają problem, bo powoli kończy się sezon. Treningi w chłodzie, silnym wietrze (najgorszym przeciwniku) czy deszczu zdecydowanie nie należą do przyjemności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak naprawdę na krótkich spodenkach można jeszcze wyjść na rowerową przejażdżkę przy temperaturze około 15 C. Poniżej wartości 10 C to już w sumie mija się ona z celem. Serwis My mobile ma ciekawą alternatywę na nadchodzący chłodny czas. Przy czym musimy pamiętać, że nie każdy jest miłośnikiem biegania. Tą propozycją są długie spacery, dajmy na to z jednej dzielnicy miasta do drugiej w czasie symbolicznej godziny.

Naprawdę takie niepozorne treningi piesze dają dużą satysfakcję, zwłaszcza jak przebytą trasę ogląda się w widoku 3D. Oczywiście jak nie będziemy czuli się na siłach by wrócić do domu piechotą to zawsze możemy skorzystać z komunikacji miejskiej. W efekcie dalej będziemy aktywnie spędzać czas (dobry jest nawet raz w tygodniu taki długi spacer), a nie siedzieć przed telewizorem całe pół roku podczas przerwy rowerowej aż do wiosny.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Długi spacer, świetna alternatywa w zimnym czasie dla rowerzystów”

  • Kamil

   Yop! Zdjęcie pochodzi z zeszłotygodniowego, zimnego treningu 😐

 1. sev3 Odpowiedz

  Ja jeżdżę rowerem do pracy. Cały rok. Właściwy dobór ubioru do aktualnych warunków pogodowych jest dość trudny ale nie jest niemożliwy.

  • Kamil

   Owszem, ale co to za przyjemność taka jazda. Sam użyłem chyba raz tzw. getrow piłkarskich na późnej jesieni

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt