PREMIERA: Hitowe Minionki trafiają na Netflixa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czas na dobrą wiadomość związaną z Netflixem, który był mocno krytykowany w My mobile. Wszystko za sprawą bardzo przeciętnych premier filmowych na tle konkurencyjnego HBO czy Canal+. Otóż w serwisie Netflix pojawiła się kultowa animacja Minionki (oraz druga część Minionki Rozrabiają). Choć oczywiście niektórzy do dziś nie rozumieją fenomenu jej popularności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Naprawdę jest to miła odmiana dla ogólnej słabej bazy filmów w polskim oddziale Netflixa. Z pewnością najmłodsi widzowie będą zachwyceni takim obrotem sprawy. Produkcje z sympatycznymi żółtymi stworkami obejrzymy już teraz na podstronie www.netflix.com/pl/title/80033394 oraz www.netflix.com/pl/title/70264803. Oby lada moment podobne historie miały miejsce w przypadku uznanych filmów.

Tych niestety nie uświadczymy zbyt wielu w Netflixie. Najnowsze, najświeższe kinowe przeboje lądują najszybciej na platformie iTunes Store od Apple. W wielu pozycjach bowiem filmy zaledwie po dwóch tygodniach od debiutu na dużym ekranie możemy oglądać ponownie, ale już na tym szklanym w gościnnym pokoju mieszkania lub też salonu domu. Może kiedyś podobne rzeczy wydarzą się w usłudze Netflix.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt