PREMIERA: Kuba Klawiter, świetny technologiczny kanał z humorem na YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Prawdziwa perełka. Tylko tak można streścić bardzo dobry kanał technologiczny Kuby Klawitera na YouTube. Chodzi o serię Tech Week publikowaną raz w tygodniu na największym serwisie wideo na świecie. Bez wątpienia kluczem do sukcesu produkcji było naprawdę duże poczucie humoru prezentera, który ma już spore doświadczenie w telewizji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy przypomnieć prowadzenie reality show Big Brother w TV4 ze słynną Jolą Rutowicz czy też świeższy program Nowy Gadżet w TVN Turbo. Tak więc sukces na YouTube z liczbą niespełna 400 tysięcy widzów nie wziął się znikąd. Jest to efekt wieloletniego doświadczenia. Bez dwóch zdań Tech Week emitowany na YouTube jest jeszcze lepszy od równie zachwalanej Mobzilli z recenzjami smartfonów. Wszak to ile już można opisywać nowe telefony.

Zdecydowanie ciekawszym zagadnieniem są napędzające je w środku technologie mobilne. To dlatego My mobile sobie darowało recenzję urządzeń, które robią wszystkie witryny w ten sam, nieco nudny sposób. Być może one się pojawią w przyszłości, ale w zupełnie innowacyjnej formie z punktacją na wzór zestawienia My mobile RANKING na czele. Swoją drogą to ciekawe ile jeszcze dziennikarzy upadającej telewizji będzie próbowało robić karierę na YouTube.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Kuba Klawiter, świetny technologiczny kanał z humorem na YouTube”

  1. sev3 Odpowiedz

    Rzeczywiście Klawiter jest The Best. Oglądam wszystkie jego odcinki. Ten jest jego humor jest niesamowity.

  2. adiko Odpowiedz

    też lubię oglądać jego materiały, taki misz masz o różnych technologiach,ciekawostkach, pierdołach podane w łatwy i przystępny sposób.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt