Prawdziwe płatności kartą wreszcie zadebiutują w Biedronce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

prawdziwe-platnosci-karta-wreszcie-zadebiutuja-w-biedronce

Wszystko wskazuje na to, że już w lipcu bieżącego roku chyba najbardziej popularna sieć sklepów Biedronka wprowadzi prawdziwe płatności kartą. Pod tym pojęciem należy rozumień nie tylko ograniczenie do dwóch produktów w postaci iKasa czy PeoPay jak to ma miejsce obecnie. Kto wie, może Biedronka zastosuje też NFC.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Płatności zbliżeniowe w tym dyskoncie byłyby z pewnością dużym zaskoczeniem od strony technologicznej. Wiele nowoczesnych smartfonów dysponuje przecież tą zbliżeniową łącznością służącą do przesyłania plików czy dokonywania wygodnych płatności bez każdorazowego wyciągania portfela. Historia dokonywania wpłat w Biedronce jest bardzo bogata. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się już na początku 2013 roku.

Pół roku później Biedronka powiedziała stanowcze nie wysokim opłatom z tytułu prowizji. W październiku tego samego roku pojawiły się z kolei dwa alternatywne rozwiązania, o których wspominano w pierwszym akapicie artykułu. Niestety były one nieco przekombinowane. Ponadto wymagały od użytkownika nauki nowego systemu, aplikacji mobilnej. Jest to mało wygodne zwłaszcza z marketingowego punktu widzenia.

(fot. Biedronka/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Prawdziwe płatności kartą wreszcie zadebiutują w Biedronce”

  1. AnKa Odpowiedz

    Płatność kartą będzie o wiele wygodniejsza niż płatność mobilna. Aczkolwiek korzystanie z iKasy i płacenie za pomocą telefonu dla klientów Getin Banku było korzystne ze względu na promocję „Codzienne Zakupy”.

    • Kamil

      To prawda, z mobilnej nie korzystam wcale, z kolei z karty praktycznie codziennie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt