Wielki przełom, Windows Phone staje się otwarty i też zainstalujemy na nim aplikacje spoza sklepu, który obsłuży płatności SMS Premium

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 2,67 na 6)
Loading...

wielki-przelom-windows-phone-staje-sie-otwarty-i-tez-zainstalujemy-na-nim-aplikacje-spoza-sklepu-ktory-obsluzy-platnosci-sms-premium

Nadchodzi wielki przełom w świecie Windows Phone. Otóż mobilny system Microsoftu wdroży funkcję, która tak naprawdę będzie furtką do piractwa. Dzięki opcji Developer Unlock każdy (choć oficjalnie jest to kwestia łatwego wykonywania testów dla programistów na żywym urządzeniu) będzie mógł zainstalować aplikację z pominięciem dedykowanego sklepu Windows Phone Store.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Według informacji zachodnich mediów, ta wręcz przełomowa funkcja pojawi się w Windows 10 Mobile. Jest jednak jeden haczyk. W przypadku komórkowego Windows 10 mamy limit 20 aplikacji (zapewne miesięcznie), natomiast w tym komputerowym jakiekolwiek ograniczenia zostają zdjęte. Można sobie testować programy na potęgę. To wręcz niesamowite jak w ostatnim czasie zmienił się nam Microsoft. To jednak nie koniec pozytywnych nowości.

Według nich, Microsoft pracuje nad stworzeniem kapitalnej opcji płatności SMS Premium za aplikacje w ujednoliconym już sklepie Windows Store (bez podziału na wersję komputerową czy komórkową). Jest to całkiem możliwe, gdyż wcześniej Ovi Store (Nokia Sklep) również umożliwiał kupowanie aplikacji SMSami o podwyższonej taryfie płatności. Z pewnością wielu z nas z chęcią kupiłoby też batonik wiadomością tekstową płatnościami NFC za 4 PLN na tle standardowej ceny 2 PLN, gdyby tylko była taka możliwość.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt