Mobilne płatności iKasa oraz PeoPay oficjalnie dostępne w Biedronce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

mobilne-platnosci-ikasa-oraz-peopay-oficjalnie-dostepne-w-biedronce

Pierwsze informacje dotyczące płatności mobilnych w Biedronce pojawiły się na początku bieżącego roku. Później w jego środkowej części popularny dyskont powiedział nie wszelkim prowizjom. Od wczoraj jednak każdy kto był w Biedronce na zakupach mógł natknąć się na dwie ulotki przy kasach mówiące właśnie o nowej metodzie płatności mobilnych. Ta niebieska dotyczyła aplikacji iKasa (dla Alior Banku oraz Getin Banku), z kolei ta biała PeoPay wyłącznie od Banku Pekao.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I faktycznie coś było na rzeczy. Jak czytamy w komunikacie prasowym firmy, dnia 21 października 2013 roku oficjalnie wystartowały płatności mobilne w Biedronce. W dodatku klienci Getin Banku korzystający z iKasy będą mogli liczyć na 10% zwrot z dokonanych zakupów, natomiast ci będący w Alior Banku na 5% (takie informacje widnieją na ulotkach). Co ciekawe, aplikacja iKasa jest dostępna nawet na leciwą platformę Java znaną z feature phonów. Niestety nie ma modeli z Windows Phone czy BlackBerry OS. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.ikasa.pl.

Wersję iKasy dla Androida oraz Getin Banku znajdziemy na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.icp.ikasa.getin, natomiast dla Alior Banku www.play.google.com/store/apps/details?id=com.icp.ikasa.alior. Z kolei więcej szczegółów na temat produktu PeoPay od Banku Pekao jest na www.peopay.pl/biedronka.html. Wszystkie aplikacje działają w podobny sposób. Po wcześniejszym jej połączeniu z naszym kontem lub kartą płatniczą użytkownik loguje się do programu po zeskanowaniu ostatniego produktu i naciska przycisk zapłać. Potem mamy wygenerowany kod kreskowy z cyframi, który pokazujemy kasjerowi. Zatwierdzamy kwotę transakcji przyciskiem akceptuję oraz możemy cieszyć się dokonaniem płatności bez użycia portfela z gotówką. Cała operacja ma trwać raptem 10 sekund.

(fot. Biedronka/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY PŁATNOŚCI MOBILNYCH W BIEDRONCE

DRUGI MATERIAŁ PROMOCYJNY PŁATNOŚCI MOBILNYCH W BIEDRONCE

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt