Google Play Music oficjalnie dostępne w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

google-play-music-oficjalnie-dostepne-w-polsce

Po wielu miesiącach spekulacji doczekaliśmy się wreszcie premiery bardzo ważnej nowej usługi kalifornijskiego giganta z Mountain View w kraju nad Wisłą. Chodzi o debiut Google Play Music w Polsce z naprawdę niezłymi cenami. Przypomnijmy, że pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się dawno temu, bo w połowie marca 2012 roku. Sporo zatem wody opłynęło w rzece.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Google Play Music to baza około 20 milionów utworów. Jest więc w czym wybierać. Albumy wokalistów możemy spotkać w cenie 11,99 PLN. Bardzo atrakcyjnie zaś kształtuje się koszt pojedynczych utworów wynoszący zaledwie 0,99 PLN. Tym samym felieton z życzeniem 1 PLN za piosenkę faktycznie stał się rzeczywistością po latach od publikacji. Pełny dostęp do zasobów to wydatek 15,99 PLN. W pierwszym miesiącu usługa All Acces jest darmowa. Dzięki niej użytkownicy mogą testować jej działanie w praktyce.

Bezpłatną aplikację już możemy pobrać w sklepie Google Play na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.music&hl=pl. W nowszych urządzeniach z Androidem nawet nie będzie trzeba jej pobierać, gdyż znajduje się standardowo (tak jest chociażby w tabletach Samsung GALAXY Tab). Więcej informacji znajdziemy na witrynie www.play.google.com/music. Usługi Spotify, Deezer czy WiMP właśnie doczekały się potężnego konkurenta oraz mogą mieć jeszcze większe problemy z rentownością swojego i tak trudnego biznesu.

(fot. Google/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Google Play Music oficjalnie dostępne w Polsce”

 1. Sev3 Odpowiedz

  Bujda. Utwory kosztują po 5 zł. Tylko niektóre za są zeta. Porażka. Liczę cały czas kiedyś będą filmy po 3 zł ale chyba się nigdy nie doczekam. A to by była najlepsza droga walki z piractwem.

  • Kamil

   To zależy od wykonawcy. Przeglądałem wczoraj zasoby Google Play i była sekcja z muzyką za 0,99 PLN (i to znane hity) jak i też za 2,99 PLN czy 4,99 PLN

  • v4n

   Te utwory za 0,99gr są w promocji – nie ejst ro regularna cena. Taki bonus na start ;). Reszta cen pojedyńczych kawałków nie powala i raczej w Polsce furory nie zrobi. Co innego całe albumy i usługa streamingu. W promocji są też całe płyty po ok. 11-12zł ( np. Eminem )

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt