iPhone 5S z czytnikiem linii papilarnych oraz plastikowy iPhone 5C zadebiutują już 10 września [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

iphone-5s-z-czytnikiem-linii-papilarnych-oraz-plastikowy-iphone-5c-zadebiutuja-juz-10-wrzesniaWiele osób zarzuca Apple brak stosowania innowacji w ostatnich premierach. Teraz jednak to się zmieni. Już 10 września bieżącego roku w słonecznej Kalifornii mają zostać zaprezentowanie światu dwa nowe smartfony giganta z Cupertino. Chodzi o modele iPhone 5S oraz plastikowy iPhone 5C jak iPhone Color (kolorowy iPhone).

W tym przypadku innowacji nie zabraknie. Wszystko za sprawą zastosowania czytnika linii papilarnych (popularnych odcisków palca) we flagowym produkcie iPhone 5S. Ma on zostać umieszczony na lekko wypukłym przycisku home, który dodatkowo będzie pokryty szafirowym szkłem. Obecnie jest on wklęsły. Zapewne takie rozwiązanie ma na celu jeszcze lepszą, bezbłędną wręcz identyfikację użytkownika.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie tak archaiczne blokady ekranu jak kody PIN czy symbole odejdą bezpowrotnie w zapomnienie. Wizje znane z filmów gatunku science-fiction staną się faktem. I to się właśnie nazywa innowacja przez duże i. Ponadto ulepszeniu ma ulec specyfikacja słuchawki iPhone 5S. Wystarczy nadmienić zastosowanie 2 GB RAM pamięci operacyjnej, a nie 1 GB RAM jak to jest obecnie w iPhonie 5. Również budżetowy iPhone 5C ma cechować się całkiem niezłą mocą obliczeniową. Na koniec w formie ciekawostki warto dodać, że wyjaśniła się zagadka cukierkowatego wyglądu nowej odsłony mobilnego systemu operacyjnego iOS 7. Jego graficy wzorowali się na starym logo Apple z tłem w kolorach tęczy. Wiele elementów menu później odwołuje się do tych barw jak chociażby ikona połączeń (zieleń), muzyki (czerwień) czy wiadomości tekstowych SMS (błękit).

[AKTUALIZACJA]

Według najnowszych informacji zarówno produkty Apple iPhone 5S jak iPhone 5C będą miały premierę dopiero 25 października 2013 roku. Tym samym poczekamy na nie znacznie dłużej.

(fot. Apple/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “iPhone 5S z czytnikiem linii papilarnych oraz plastikowy iPhone 5C zadebiutują już 10 września [aktualizacja]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt