Nowy iPhone od Apple jeszcze przed wakacjami

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Radio RMF FM podało zaskakującą informację, że nowy telefon iPhone od Apple ma mieć swoją premierę jeszcze w drugim kwartale tego roku (2Q/2012). Oznacza to, że nowego iPhona będziemy mogli poznać najpóźniej w czerwcu. Południowo-koreańskie nieoficjalne źródła już twierdzą, że amerykański gigant rozpoczął składanie zamówień na podzespoły.

Nowy iPhone ma posiadać wreszcie większy ekran o przekątnej 4,6 cala. Sporo miłośników marki Apple narzekało na zbyt mały wyświetlacz w poprzednich wydaniach iPhona, który akurat pod tym względem był w tyle za konkurencją (tylko 3,5 cala).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do tego dochodzi jeszcze łączność superszybkiego mobilnego internetu w jakości LTE. W tym miejscu warto jeszcze podkreślić jedną istotną rzecz. Gdy to okaże się prawdą, Apple skróci cykl życia swojego produktu z 12 miesięcy do zaledwie 9-ciu. Najnowszy model telefonu komórkowego firmy Apple to iPhone 4S. Pojawił się on na rynku dokładnie na początku października 2011 roku. Znając jednak życie to i tak następny model będzie miał miliardy entuzjastów na całym świecie, zaś słupki sprzedaży znowu będą czarować inwestorów oraz zarząd ze słonecznego Cupertino w Kalifornii.

(fot. Apple/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt