Będzie koniec platformy A200 w telefonach Sony Ericsson

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszystko wskazuje na to, że dni autorskiego menu Sony Ericsson są już policzone. Tak przynajmniej twierdzi znany redaktor serwisu mobile-review.com, Eldar Murtazin. Przy okazji warto zaznaczyć, że jego nieoficjalne źródła informacji bardzo często w rzeczywistości się sprawdzają, zwłaszcza jeśli mówimy o japońsko-szwedzkim producencie telefonów komórkowych.

Oczywiście będą pojawiały się jeszcze nieliczne modele z platformą A200, jednak ich ilość będzie naprawdę bardzo mała, żeby nie powiedzieć znikoma. Już teraz możemy zauważyć taki trend. Producent wyraźnie stawia na system rozwijany przez Google, czyli Android.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Strata będzie tym większa, że autorskie oprogramowanie Sony Ericsson jest uważane przez wiele osób za naprawdę bardzo dobre. Często nawet przewyższa one swoimi funkcjonalnościami wiele nowszych słuchawek. Te ostatnie są niestety mało dopracowane, jeśli chodzi o szczegóły.

To naprawdę niesamowite, że ten młody, sygnowany zielonym robocikiem OS obchodził niedawno swoje 3-cie urodziny. Już teraz zwojował rynek, a co dopiero będzie w przyszłości. W dodatku zaczyna się on pojawiać w coraz prostszych modelach. Kalifornijski gigant zacznie najprawdopodobniej szturmem zdobywać także mobilny świat. Warto jeszcze zaznaczyć, że Sony Ericsson zaprzestał w ostatnim czasie wspierania innego systemu mobilnego, Symbiana.

(fot. Sony Ericsson)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt