PREMIERA: Szkoda tych przegranych platform A200, Windows Phone i BlackBerry OS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością jest wśród czytelników My mobile spora grupa użytkowników, którym nie do końca pasuje Android czy iOS, aczkolwiek są na nie skazani. Deweloperzy przecież wycofują się powoli z tonącej platformy mobilnych okienek. Tym bardziej z miłym sentymentem wspomina się oprogramowanie A200, Windows Phone oraz BlackBerry OS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Platforma A200 z powodzeniem napędzała feature phony marki Sony Ericsson. Zwłaszcza w Polsce telefony tego brandu miały ogromną popularność. Nokia ze swoim sztywnym menu S40 series mogła co najwyżej czyścić buty japońsko-szwedzkiemu konsorcjum. Tak pięknie ono działało oferując doświadczenia zbliżone już do prawdziwych smartfonów (przeglądarka, piękne animacje, motywy z Flash włącznie i wiele innych). Równie mile wspomina się zamknięty projekt Windows Phone.

Ach, jak płynnie ten mobilny system operacyjny działał (nie licząc bugów) na Nokii Lumia 625 z zaledwie 512 MB RAM pamięci operacyjnej. Prawdziwe mistrzostwo świata. Niestety Windows 10 Mobile idzie do piachu i nie będzie dalszego pozytywnego zakończenia tej historii. BlackBerry OS z kolei rewelacyjnie się nadawał do pracy z pocztą Email. Jego pozioma orientacja ekranu była mocno wygodna. Podobnie było z fantastyczną fizyczną klawiaturą QWERTY uwielbianą przez celebrytów niegdyś jak dziś iPhony od Apple.

(fot. GSMArena/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt