FIFA 23 trafiła do chmury Xbox Cloud Gaming [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje nadchodzą dla wszystkich miłośników grania w chmurze. Otóż kultowa pozycja i to od razu najnowsza (jeszcze) piłki nożnej o nazwie FIFA 23 pojawiła się w bibliotece usługi Xbox Cloud Gaming. Tak więc nareszcie będzie można się bawić tytułem powszechnie lubianym na całym globie bez potrzeby kupowania pojedynczego egzemplarza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy do tego celu abonament Game Pass Ultimate w cenie około 63 PLN miesięcznie. Niestety jest to podwyżka subskrypcji z poziomu 55 PLN o całe 8 PLN. Zapewne Microsoft wprowadził je z powodu inflacji oraz rosnących kosztów operacyjnych działalności. Wielka szkoda, że chmura giganta z Redmond nie zapewnia wibracji na padzie względem dedykowanych odpowiedników na konsoli czy komputerze osobistym (w skrócie PC).

Podobna niedogodność miała miejsce również w upadłym produkcie Google Stadia. Tymczasem już za miesiąc będzie miała miejsce premiera następcy FIFA 23 pod postacią nowego nazewnictwa FC 24. Jest to efekt braku uzyskania porozumienia z federacją piłkarską FIFA wskutek uiszczania sporych opłat licencyjnych. Dokument o kulisach jej powstania oraz późniejszym kontrowersyjnym działaniu możemy oglądać na Netflix.

(fot. Microsoft/EA Sports/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY FIFA 23

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “FIFA 23 trafiła do chmury Xbox Cloud Gaming [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Niestety promocja 4 ziko dla powracajacych klientow nie jest dostepna, a szkoda bo sprawdzilbym poziom lagowania aplikacji Game Pass na Google TV oficjalnie niewspieranym 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt