PREMIERA: Subskrypcja Game Pass w Xbox Cloud Gaming jest cenniejsza od Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej się zastanowić to subskrypcja Game Pass od Microsoftu jest zdecydowanie cenniejsza od tej Netflix. Wszak otrzymujemy ogromną ilość gier w chmurze na tle zwykłych filmów czy seriali. W dodatku nie musimy kupować konsoli dzięki fenomenalnej usłudze Xbox Cloud Gaming w cenie 54,99 PLN miesięcznie. To mniej niż cena za Netflix w jakości 4K.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Gwoli przypomnienia jest to wydatek o przeszło 5 PLN więcej, czyli aż 60 PLN. Oczywiście ktoś może powiedzieć, iż granie w trybie multiplayer na konsoli Xbox to wydatek 40 PLN co każde 30 dni. W efekcie na dobrą sprawę cała zabawa w chmurze z grami kosztuje nas tylko 15 PLN. To tyle, co nic. Warto o tym pamiętać. Tymczasem dosłownie na dniach do biblioteki Game Pass wjechał ważny tytuł o nazwie Far Cry 5.

Nic więc dziwnego, że cały technologiczny świat zachwyca się raz po raz kolejnymi premierami gier. Są one oczywiście dostępne w tzw. Game Passie. Nie musimy przez to kupować oddzielnie pozycji w sklepie za sumy rzędu 200 PLN. To ogromne oszczędności dla naszego portfela. Niestety często zdarzają się sytuacje znikania gier z powodów licencyjnych zupełnie tak jak w filmach na platformach VOD typu premium.

(fot. Microsoft/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY FAR CRY 5

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Subskrypcja Game Pass w Xbox Cloud Gaming jest cenniejsza od Netflix [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Cyk myk i subskrypcja Xbox Cloud Gaming aka Game Pass na Google TV wylaczona, gdyz nie da się grac z powodu zwiechy po pieciu sekundach od startu 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt