Jest przełom, Xbox Cloud Gaming trafia na Amazon Fire TV Stick [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niezwykle ważne zdarzenie nastąpi lata moment, bo w lipcu bieżącego roku dla posiadaczy przystawki multimedialnej Amazon Fire TV Stick. Gigant handlu w internecie nawiązał bowiem współpracę z firmą Microsoft w kwestii gamingu na tak modnej ostatnio chmurze. Dzięki temu jej hitowa usługa o nazwie Xbox Cloud Gaming (Game Pass Ultimate) się na niej pojawi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tak, to wcale nie jest żart. Urządzenie, które nie ma wielu znanych platform streamingowych VOD typu premium otrzyma możliwość grania w najlepsze tytuły na świecie. W efekcie zyska dużą rozrywkową przewagę nad Google TV czy Android TV, na którym źle działa Xbox Cloud Gaming zainstalowany w formie nieoficjalnej aplikacji z telefonu. Interfejs pozycji wyświetla wersję webową Game Pass Ultimate znaną chociażby z iOS (tą dobrą).

Była to w zasadzie web aplikacja (skrót) do witryny internetowej. Tymczasem wersja na Androida kompletnie źle sobie radzi w wydaniu telewizyjnym (zainstalowanym ręcznie w formie pliku APK). Tnie się dosłownie co chwilę tak, że nie ma mowy o wygodnej zabawie. Z kolei do Game Pass w ramach ceny subskrypcji trafiła przełomowa gra piłkarska FC 24 (dawniej FIFA) wzbogacona do dodatek UEFA Euro 2024. Wygląda on znakomicie nawet na smartfonach, co może zaskakiwać miłośników mobilności.

(fot. Amazon/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY FC 24 (DODATEK UEFA EURO 2024)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Jest przełom, Xbox Cloud Gaming trafia na Amazon Fire TV Stick [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Czekamy teraz tylko na wyciek tajemniczego pliku APK z Amazon Fire TV Stick i oczywiscie Xbox Cloud Gaming 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt