PREMIERA: Xbox Cloud Gaming (Game Pass) powinien kosztować 26 PLN miesięcznie w trybie single player

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po równym miesiącu praktycznych testów platformy streamingu gier w chmurze o nazwie Xbox Cloud Gaming (Game Pass) trzeba powiedzieć, że jest to fantastyczna i przełomowa usługa. Na dobrą sprawę wcale nie potrzeba mieć dedykowanej konsoli. Spokojnie wystarczy szybki Internet oraz kontroler. Pod względem bogactwa jakościowych gier w bibliotece przebito nawet Google Stadia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, ale jedna rzecz jest niewypałem. Chodzi o zbyt wysoką cenę za wariant Ultimate dla Game Passa. Otóż wynosi on aż 55 PLN bez grosza miesięcznie. Tymczasem abonament Gold uprawniający do zabawy multiplayer to wydatek tylko 29 PLN. Oczywiście nie każdy chce zaraz bawić się z innymi znajomymi. Część graczy woli tryb single player chociażby w takich tytułach jak Assassin’s Creed Origin czy Forza Horizon 5.

Naprawdę bardzo mocno brakuje dla nich dedykowanej subskrypcji dajmy na to w niższej cenie 26 PLN. Kwota wzięła się stąd, iż została odjęta cena wariantu Gold (29 PLN) od Ultimate (55 PLN). Mimo drożyzny, zdaniem My mobile i tak subskrypcja Xbox Cloud Gaming (Game Pass) jest cenniejsza od Netflix. Światowy lider filmów premium w systemie VOD bowiem od lat traci swoją słynną, wręcz mityczną jakość produkcji oryginalnych.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Xbox Cloud Gaming (Game Pass) powinien kosztować 26 PLN miesięcznie w trybie single player”

  1. Kamil Odpowiedz

    Dziwna sytuacja Microsoftu, po anulowaniu subskrypcji juz nie moge zagrac za darmo w Fortnite via przegladarka. Ciagle mam komunikat o niedostepnych serwerach…

    • Kamil

      Petarda! ? Pieknie wieczorem dzialala mi darmowa gra Fortnite przez przeglądarke na Google TV w Xbox Cloud Gaming bez uslugi Game Pass. Nawet mniej sie cielo niz na dedykowanym pliku APK

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt