PREMIERA: Poranne telefony od spamerów przypominają piekło

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Prawdziwe piekło mogą zgotować spamerzy użytkownikom telefonów komórkowych. Wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Mamy osobę, która jest aktywna na wieczornej zmianie. W efekcie do późnego południa chce się porządnie wyspać. Tymczasem dzień w dzień jest bombardowana spamerskimi połączeniami w samo południe od telemarketingowców z jakąś super ofertą.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Efekt jest więc taki, że ciągle chodzi ona później niewyspana wskutek przerwanego snu. Być może jest to efekt jakiejś zgody marketingowej udzielonej przy zawieraniu umowy. Ciężko powiedzieć, że aż tak dużego kalibru może być kara wskutek oszczędzenia 5 PLN na abonamencie. Jest to jednak powszechnie panujący standard. Operatorzy zawsze podają cenę uwzględniająca rabaty z e-fakturą i zgodami marketingowymi (łącznie 10 PLN).

Klient się godzi w nadziei, że nie będzie później tak strasznie. Tymczasem jest prawdziwy dramat, wręcz armagedon. Całe szczęście, iż aplikacja Telefon Google skutecznie oznacza nieznane numery jako spam czerwonym wykrzyknikiem. Oprócz tego sama identyfikuje nazwy firm lub nadawców na bazie informacji dostępnych w internecie. Tak czy siak, granica dobrego smaku u marketingowców dawno została przekroczona.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Poranne telefony od spamerów przypominają piekło”

  1. marco Odpowiedz

    Niekoniecznie zgody marketingowe, spamerzy biorą numery z różnych źródeł. Zauważyłem że takie telefony od spamerów (z numerów stacjonarnych) nasilają się szczególnie jak dołożę nowe rzeczy do sprzedaży na olx. Tam jest numer kontaktowy i już..

    • Kamil

      Moim zdaniem to raczej bylo inne zrodlo, gdyz OLX uzywalem raz dawno temu

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt