PREMIERA: Koniec programu Top Model to również koniec subskrypcji Player

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak jeden program determinuje użytkowanie danej platformy streamingowej. Weźmy na ten przykład Top Model. Po jego zakończeniu na dobrą sprawę nie ma po co dalej trzymać subskrypcji w Player. Nigdy człowiek nie miał najmniejszej ochoty meldować się o stałej wieczornej porze w środę w celu oglądania zmagań przyszłych modelek i modeli.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

O dowolnej godzinie włączał sobie Google TV, a następnie aplikację Player. Taka jest przyszłość telewizji, nie linearna o stałej ramówce. Co ciekawe, Player może się pochwalić sprytnym marketingiem. W momencie wyłączenia subskrypcji klient otrzymuje bowiem na zachętę 30 dni wakacji od płacenia, czyli miesiąc darmowego dostępu do usługi. Choć w menu zakupów widnieje nowa data końca ważności, bugi są dalej.

Chodzi o wysyłanie błędnych wiadomości email o zakończeniu subskrypcji z dniem jutrzejszym. Zapewne tak się dzieje wskutek automatycznych skryptów, które jeszcze nie przewidziały promocji wakacji od płatności w Player. Z pewnością wielu użytkowników ma podobne historie. Obejrzą oni dajmy na to nowy trzeci sezon serialu Jack Ryan na Amazon Prime Video, a następnie znikają z platformy streamingowej na długie miesiące.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Koniec programu Top Model to również koniec subskrypcji Player”

    • Kamil

      Film premium Johnny wlasnie wjechal na platforme Player

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt