Już wkrótce reklama aparatu Samsung Galaxy Camera z uczestniczkami Top Model [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Już wkrótce reklama aparatu Samsung Galaxy Camera z uczestniczkami Top ModelSamsung Galaxy Camera, czyli pierwszy na świecie aparat fotograficzny z aplikacjami Android oraz łącznością 3G już wkrótce doczeka się nowej reklamy z finalistkami Top Model. Pierwszą czwórkę uczestniczek tego popularnego programu zobaczymy w spocie wideo wykorzystującym możliwości tego niecodziennego urządzenia.

Podczas wczorajszego, finałowego odcinka Top Model pokazany został materiał dotyczący powstawania samej reklamy Samsunga Galaxy Camera na warszawskiej plaży. Przy okazji poznaliśmy laureatkę w postaci osoby Zuzy Kołodziejczyk.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Niestety na chwilę obecną nie ma jeszcze tych treści w internecie. Spot reklamy możemy jednak zobaczyć sami oglądając finałowy odcinek programu na oficjalnej podstronie TVN Player. Gdy tylko materiał zostanie udostępniony na kanale Samsunga czy też TVN na portalu YouTube to niezwłocznie pojawi się aktualizacja niniejszego artykułu. Jeśli nie mamy tyle cierpliwości na czekanie to polecamy ręcznie przewinąć wymieniony wyżej materiał wideo z serwisu TVN Player do 43 minuty oraz 21 sekundy (w tle w 27 sekundzie można dostrzec również flagowy smartfon Samsung Galaxy S 4). Reklama naprawdę się udała i jest na wysokim poziomie. Oby takich pozytywnych przykładów marketingowych było w przyszłości jak najwięcej.

[AKTUALIZACJA]

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, poniżej prezentujemy najnowszą reklamę telewizyjną Samsung Galaxy Camera z uczestniczkami Top Model, ale już bez konieczności ręcznego przewijania do materiałów TVN Player. Jest ona dziełem Piotra Kumika, który jest reżyserem telewizyjnym oraz właśnie spotów promocyjnych. Wcześniej pracował on dla takich stacji jak TVN, Polsat czy Telewizja Polska. Więcej jego prac możemy znaleźć na www.vimeo.com/user10586398.

(fot. Top Model/Samsung/My mobile studio)

REKLAMA SAMSUNG GALAXY CAMERA Z UCZESTNICZKAMI TOP MODEL

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Już wkrótce reklama aparatu Samsung Galaxy Camera z uczestniczkami Top Model [aktualizacja]”

    • Kamil

      Fajnie to zrobili i zmontowali, reklama super wyszla 😉

    • Kamil

      Dzięki! Artykuł został przed momentem zaktualizowany 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt