PREMIERA: Google Stadia powinno myśleć jak platforma streamingu gier Blacknut [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już za niecały miesiąc, bo 18 stycznia 2023 roku nastąpi koniec Google Stadia. Wielka szkoda, że tak się potoczyły losy tej kapitalnie działającej na szybkim internecie platformy streamingowej do gier. To nie jest tak, że pracownicy Google są najmądrzejsi i wszystko wiedzą najlepiej. Za spektakularną klapę Stadii odpowiada oczywiście fatalny marketing oraz brak dużych działań promocyjnych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Google najwidoczniej uznało, że produkt się sam wybije coś jak wyszukiwarka albo YouTube, a tu klops. Spójrzmy jak świetną robotę marketingową wykonuje niszowa usługa do streamingu gier o nazwie Blacknut. Połączyła ona siły z telewizją kablową Vectra oraz występuje jako oferta łączona z internetem. Oczywiście większość pozycji w Blacknut to proste gry mobilne z Android TV, które działają na zwykłym Google TV bez chmury.

Google Stadia pod względem dostępności hitowych produkcji jak Cyberpunk 2077 czy Red Ded Redemption 2 wręcz miażdży (miażdżyło lada moment) jakością skromnego Blacknut. Gdyby zrobiło współpracę z Vectra to klienci zdecydowanie chętniej postawiliby na uznaną internetową markę. Google Stadia w cennikach ofertowych Vectry wyglądałaby wręcz dumnie. Ich przykładowe ceny znajdziemy na www.vectra.pl/blacknut.

(fot. Vectra/Stadia/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GOOGLE STADIA

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Google Stadia powinno myśleć jak platforma streamingu gier Blacknut [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Taki ladny artykul i temat ma zero komentarzy, wielki upadek czytelnictwa w Polsce nastepuje na rzecz oglupiajacego spoleczenstwo YouTube z siedliskiem manipulacji. Szkoda, bo kiedys My mobile mialo przeszlo 200 komentarzy w rekordowej publikacji (!)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt