My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Trzy najlepsze programy współczesnej telewizji [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dla większości młodych osób żyjących w świecie technologii, linearna telewizja z ramówką już nie istnieje. To jest dla nich jakiś skansen stawiać się na swój ulubiony program o danej porze. Znają oni tylko platformy streamingowe Netflix, Amazon Prime Video oraz HBO GO. Warto jednak w tym miejscu spojrzeć z innej perspektywy, drugiej strony barykady nieco starszych osób.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Można bowiem znaleźć ciekawe programy w tej upadającej telewizji, albo wręcz przeciwnie mającej się świetnie na tle przygaszonego YouTube (lata świetności dawno za nim, teraz rządzi TikTok). Na pierwszym miejscu jest bez wątpienia misyjny, nieco konserwatywny program Rolnik Szuka Żony. Ten bez wątpienia największy hit telewizyjny będzie miał premierę ósmego sezonu w następną niedzielę, 19 września bieżącego roku o 21.15 na TVP 1. Drugą pozycją jest Top Model emitowany w środy o 21.30 w TVN.

Choć tutaj masa osób zarzuca produkcji sztuczność oraz fakt szukania ludzkich dramatów na siłę, to dzięki programowi możemy choć na chwilę poczuć wielki świat mody na własnej skórze podobnie jak środowiska artystyczne. Trzeci tytuł to Taniec z Gwiazdami, który wykonany jest z ogromnym rozmachem. Zmiana pory emisji z piątku na poniedziałek nie jest chyba najlepszym pomysłem, gdyż większości osobom kojarzy się on z początkiem tygodnia pracy. Premiera ma miejsce o godzinie 20.05 w stacji Polsat.

(fot. TVN/TVP/Polsat/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ROLNIK SZUKA ŻONY (8 SEZON)

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Trzy najlepsze programy współczesnej telewizji [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt