PREMIERA: Facebook się robi znowu coraz bardziej bezczelny

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Facebook robi się bezczelny i to drugi raz. Pierwszy przypadek opisywany przez My mobile dotyczył blokady używania aplikacji Messenger bez wykonania aktualizacji. Teraz czas na kolejny. Dotyczy on momentu ładowania zdjęcia jako profilowe w tytule Facebook na iOS. Otóż w momencie posiadania ich w zbyt niskiej rozdzielczości pozycja jej nie przepuści dalej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co ciekawe, dokładnie ta sama grafika przechodzi bez żadnych problemów w aplikacji Facebook na Androida. Każdy użytkownik tego największego na świecie portalu społecznościowego świata musi mieć świadomość, że jego zdjęcia lądują potem w amerykańskich służbach wywiadowczych. Obywatele dosłownie na tacy sami dają całe swoje dane oraz opis kariery zawodowej dosłownie do słynnej agencji FBI.

Dlatego warto ograniczyć do minimum wpisywanie chociażby miejsca pracy w Facebooku. To samo tyczy się fotografii profilowych. Można je sprytnie zbić do niskiej rozdzielczości, aby w awatarze wyglądało dobrze (tej małej rozdzielczości przy każdym dodanym przez nas komentarzu na tzw. wallu), natomiast dopiero w pełnej rozdzielczości występuje charakterystyczna pikseloza. Chronimy w ten sposób prywatność.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt