PREMIERA: Finał na żywo Top Model w telewizji TVN przegrał z Google TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Prawdziwy znak czasów. Kiedyś takie rzeczy były zupełnie nie do pomyślenia. Środowy finał programu Top Model. Historia oparta na faktach. Człowiek celowo nie oglądał emisji w telewizji z uwagi na natłok reklam. Dopiero na drugi dzień w czwartek za sprawą aplikacji Player+ na platformie Google TV został on zobaczony bez tych jakże irytujących przerywników.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W przeciwieństwie do reklam internetowych, cała Polska niestety widzi to samo. Najczęściej niskich lotów spoty promujące leki kompletnie niedostosowane pod sporą grupę społeczeństwa. W sieci web oglądamy materiały dopasowane względem gustu za sprawą trackerów śledzących aktywność. Top Model bez wątpienia należy do TOP 3 hitów współczesnej telewizji obok Rolnika Szuka Żony czy Tańca z Gwiazdami.

Z pewnością tak wygląda przyszłość u wielu czytelników My mobile. Nie meldują się oni o godzinie 17.55 w celu oglądania kolejnego odcinka telenoweli Klan (lub M Jak Miłość o 20.55). Zamiast tego włączają Google TV o dowolnej porze wraz z aplikacją TVP VOD. O Apple TV tutaj celowo nie wspominano, ponieważ Telewizja Publiczna po dziś dzień nie udostępniła tytułu na przystawkę multimedialną z logiem nadgryzionego jabłka.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt