PREMIERA: Potężne zwiechy i problemy aplikacji Netflix na Google TV [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Coś niedobrego stało się w ostatnich dniach z aplikacją Netflix na Google TV. Dosłownie nie da się jej używać, prawie tak jak mocno zbugowanej TVP VOD. Na porządku dziennym są sytuacje, że pozycja z czerwonym N w logo zwiesza się i przestaje reagować na polecenia pilota przystawki multimedialnej Chromecast 4. Jakby tego było mało, występują puste prostokątne miniaturki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Można odnieść wrażenie, że zbyt słaba specyfikacja urządzenia nie była w stanie unieść mocno naszpikowanej technologii HTML 5 odpowiadającej za wyświetlanie dynamicznego wideo w tle menu. To dlatego aplikacja Netflix na telewizory sprawia odczucia aż tak pięknej. Co ciekawe, w przypadku wydania na smartfony z Androidem oraz iOS tego efektu nie ma. Materiały wideo są dostępne wyłącznie jako zapowiedzi miniaturek.

Wielka szkoda, że filmowy gigant w kwestii VOD na żądanie zrezygnował z genialnych migawek w formie pionowych trailerów. Prezentowały się one bowiem kapitalnie w słuchawkach. Więcej szczegółów na ich temat znajdziemy na www.about.netflix.com/pl/news/introducing-mobile-previews. Niestety, ale problemy usługi Netflix na Google TV nie ustały zarówno po zatrzymaniu procesu aplikacji w ustawieniach oraz wyczyszczeniu cache.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU NA ZACHODZIE BEZ ZMIAN (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Potężne zwiechy i problemy aplikacji Netflix na Google TV [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt