PREMIERA: Kolejny irytujący bug aplikacji TVP VOD na Google TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nowa aplikacja TVP VOD na telewizory jest pełna błędów. Potwierdza to doskonale rozgoryczenie czytelników My mobile w liczbie przeszło 30 komentarzy. To jednak nie koniec bugów. Jedna wada szczególnie mocno irytuje podczas oglądania polskich seriali typu Klan czy M Jak Miłość. Chodzi o automatyczne włączanie następnego odcinka na zasadzie minimalnego ścięcia poprzedniego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To jest właśnie kluczowe ponieważ na końcu serialu występuje zapowiedź w formie skrótu przyszłego epizodu. Tak jest chociażby w lubianej przez Polaków telenoweli Klan. Jeśli akurat podczas oglądania na Google TV zapomnimy o wciśnięciu przycisku pilota, na momencie zostaniemy przełączeni na następny odcinek. Niestety w tym miejscu często następuje potężna irytacja, ponieważ nie każdy ma wykupiony płatny dostęp.

Efekt jest więc taki, że ani nie zobaczymy premierowych materiałów ani nawet zapowiedzi. Oczywiście na zachętę dla aplikacji TVP VOD trzeba nadmienić fakt obecności bardzo przydatnej funkcji pomiń intro wzorem z czołowych graczy VOD na świecie typu HBO Max czy Amazon Prime Video. Jakby tego było mało, TVP VOD w wersji webowej (www) stawia na menu z wideo odtwarzanym w tle niczym usługa Netflix.

(fot. TVP/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt