Google Pixel 6a tylko za 1.500 PLN i być może ekranem 90 Hz

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ proroczy okazał się być artykuł mówiący o niskiej cenie 1.700 PLN za smartfon Google Pixel 6a. Faktycznie doczekaliśmy się dużej obniżki tego inteligentnego telefonu komórkowego wyposażonego w czystego zielonego robota do kwoty 1.500 PLN. Zdążyły o tym już poinformować wybrane portale branżowe. To aż dziwne, że tak szybko smartfon traci na wartości.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Promocje promocjami, ale być może coś jest z haczykami na rzeczy. Tak czy siak Google Pixel 6a w wybranych miejscach w ramach akcji rabatowych był dostępny za niezwykle mocno atrakcyjną sumę 1.500 PLN. To nie koniec smaczków związanych z Google Pixel 6a z możliwie najczystszym Androidem na pokładzie. Otóż okazuje się, że jego wyświetlacz sztucznie ma obniżone odświeżanie ekranu do skromnego poziomu 60 Hz.

Programowo da się je zwiększyć nawet do 90 Hz, wystarczy tylko napisać odpowiednie linijki kodu. Fizycznie moduł wyświetlacza jest do tego celu jak najbardziej gotowy. Zapewne jakiś utalentowany programista poświęci swój czas oraz udostępni moduł zwiększający odświeżanie ekranu w urządzeniu Google Pixel 6a. Przy okazji byłby to marketingowy strzał w stopę wizerunkowy dla firmy z słonecznego Mountain View.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Google Pixel 6a tylko za 1.500 PLN i być może ekranem 90 Hz”

  • Kamil

   Dla wielu tak, bo nie kazdy trzyma muzyke offline jak ja. Z pewnoscia wystarczy im 128 GB pamieci wbudowanej

  • Janek

   @ Prpafanda2.0 / Kamil – Jeśli w rozumieniu „czy to najlepsza oferta na Pixela 6a” to jak najbardziej, bo zwykle jego najtańsze ceny są znacznie wyższe niż 1500 zł (od 1700-1800 zł). Ale jak zapytać „ogólnie” dla smartfonów do 1500 zł to nie ma czegoś takiego jak uniwersalnie najlepsza oferta. Tym bardziej w tej cenie, kiedy nie można mieć wszystkiego i trzeba iść na takie czy inne kompromisy. Pixele w Polsce nie obsługują 5G (a są też przesłanki, że i agregacji pasm w LTE Advanced przynajmniej w części sieci) i w niektórych sieciach VoLTE oraz VoWiFi. Poza tym nie mają bardzo szybkiego ładowania (konkurencja miewa znacznie mocniejsze) czy ekranu o podwyższonym odświeżaniu (mam na myśli w praktyce – nawet jeśli taki jest fizycznie ale zablokowany specjalnie na 60 Hz). Za to są chociażby niezłe za taką cenę aparaty i procesor (chociaż znów wielu wolałoby Snapdragona), a przede wszystkim czysty Android z ekskluzywnymi dodatkami Google tylko dla Pixeli, pierwszeństwo w aktualizacjach Androida i długie wsparcie Google. Każdy musi pomyśleć na czym mu bardziej zależy w cenie 1500 zł czy tej bardziej regularniej dla Pixela 6a, nie dla każdego to będzie najlepsza/optymalna oferta.

 1. Derick Odpowiedz

  Na YT są fajne porównania Pixel 6a do np., POCO F3, czy Motoroli G100, lub EDGE 20 Pro z czystym Androidem, wszystkie na Snapach 870.
  https://www.youtube.com/watch?v=Gj38FYX6Utk
  https://www.youtube.com/watch?v=i2ADrx1cwv0
  Na POCO gry chodzą płynniej niż Pixelu. Motki gorzej zarządzają ramem. Tyle że te różnicę mogą poprawiać, zmieniać w aktualizacjach. Pixel ma lepsze fotki, ale na innych można wgrywać Google kamera, czy Open kamera, aby wyeliminować fabryczne nastawy. Generalnie różnice niewielkie, decydują indywidualne potrzeby.,,

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt