Mobile Vikings nareszcie z 5G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie sieć komórkowa Mobile Vikings wprowadziła technologię 5G. Choć parę dobrych lat temu zarzekała się, że nie planuje jej wdrożyć. Wszystko za sprawą nowych rozwiązań typu No Limit w modelu subskrypcyjnym łączącym wygodę abonamentu oraz usługi na kartę bez podpisywania zbędnych papierowych umów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszy z nich kosztuje 35 PLN i zawiera 60 GB (w tym 6 GB w roamingu Unii Europejskiej), do tego oczywiście należy doliczyć wiadomości SMS z MMS połączone z rozmowami. Za pierwsze trzy miesiące zapłacimy jedynie 17,50 PLN, czyli 50% mniej od standardowej ceny. Drugi natomiast jest za 45 PLN i posiada aż 80 GB danych do wykorzystania (plus 7,7 GB na terenie krajów wspólny UE chociażby podczas urlopu).

Tutaj również początkowy kwartał będzie nas kosztował połowę mniej, ponieważ odpowiednio 22,50 PLN. Nadmiarowe GB-ty można przekazać innym, ale to jest doskonale znana możliwość wszystkim klientom Mobile Vikings śledzących na bieżąco oferty telekomu. Szykuje się zatem nic innego jak awans operatora wirtualnego (MVNO) w nadchodzącym zestawieniu najlepszych sieci Pre-paid, listopadowym My mobile RANKING.

(fot. Mobile Vikings/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12521 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt