Kosmiczny światłowód Orange z 10 Gb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jakby to powiedział klasyk z pewnego kultowego filmu mają rozmach (końcówki lepiej tutaj nie cytować). Pomarańczowa sieć komórkowa zapowiada wdrożenie następnej generacji produktu o nazwie Orange Światłowód Pro 10.0 z nominalnym transferem rzędu kosmicznych 10 Gb/s. Realnie jednak klienci powinni osiągać wyniki nieco ponad 8 Gb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki temu niezwykle wygodnemu rozwiązaniu aż 256 urządzeń bez odczuwalnej utraty jakości transmisji jednocześnie będzie mogło być podłączone do jednej sieci. Jest to zatem jak widzimy oferta dla najbardziej wymagającego klienta biznesowego czy domowego. Nowatorski światłowód od Orange można już testować w wybranych salonach dostępnych w takich miastach jak Gdańsk, Łódź, Poznań, Kraków czy Warszawa.

Z pewnością zdecydowanej większości konsumentom spokojnie wystarczy dla domu światłowód 300 Mb/s. Co do tego My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce nie ma żadnych wątpliwości. Wciąż ponadto bardzo wielu Polaków męczy się z internetem o prędkościach rzędu 50 Mb/s maksymalnie. Wynika to oczywiście z ich wiejskiej lokalizacji. Po podwyżkach satelitarny Internet Starlink jest mało korzystny.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt