PREMIERA: Obywatel GC listopadową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niezwykle chłodny i coraz częściej pochmurny czy deszczowy listopad to doskonały czas na kolejna gwiazdę miesiąca w My mobile LIFESTYLE. Gdzie jak gdzie, ale muzyki dziś słuchamy głównie na smartfonach. W odstawkę przez to idą kultowe niegdyś oraz często używane wieże Hi-Fi. Tym razem jest nim Grzegorz Ciechowski doskonale znany z wielu rozmaitych projektów muzycznych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Nazwę zespołu Obywatel GC czy Republika zna chyba każdy miłośnik znakomitego polskiego rocka. Bez wątpienia niezwykle klimatyczną pozycją jest utwór Nie Pytaj O Polskę. Natomiast największy hit artysty to Tak Tak To Ja, który swego czasu szturmem podbijał chyba wszystkie krajowe stacje radiowe. Nie wolno też pomijać Odchodząc oraz Mamona. Co ciekawe, w Toruniu znajduje się plac imienia Grzegorza Ciechowskiego.

Znajduje się on tuż obok Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki (w skrócie CKK). Aktualnie trwa na nim Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage, na którym spotkać można twórców wielkich hitów z słynnej Fabryki Snów w Hollywood wliczając autorów obrazu Top Gun Maverick. Wynika to z tego, iż w młodości piosenkarz działalność artystyczną zaczynał w toruńskim klubie studenckim Od Nowa na UMK. Oby za miesiąc gwiazda miesiąca była równie utalentowana.

(fot. Wikipedia/My mobile)

GRZEGORZ CIECHOWSKI MA WIELE PRZEBOJÓW

OBYWATEL GC – NIE PYTAJ O POLSKĘ

OBYWATEL GC – TAK TAK TO JA

REPUBLIKA – ODCHODZĄC

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Obywatel GC listopadową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt