PREMIERA: Hurts wrześniową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Druga połowa września to doskonały czas na kolejną gwiazdę miesiąca w My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nim brytyjski duet Hurts, który został założony w Manchesterze. Zespół zasłynął największym hitem wydanym w 2010 roku o nazwie Wonderful Life. Nawet w Polsce szturmował on swego czasu listy przebojów wielu rozmaitych stacji radiowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzy lata później (2013) formacja stworzyła kolejny kapitalny utwór. Chodzi o pozycję Miracle. Była to zdecydowanie bardziej dynamiczna kompozycja na tle klimatycznego debiutanta w postaci Pięknego Życia. Po dwóch latach oczekiwania (2015) znowu zrobiło się głośno o Hurts. Wszystko za sprawą rewelacyjnego Some Kind Of Heaven. Obecnie słuch o zespole niemalże całkowicie na świecie zniknął, a szkoda.

To doskonale obrazuje jak ciężka jest branża muzyczna. Raz można być na szczycie, a kilka lat później nikt już o nas nie pamięta. Ponadto nie każdy ma talent do nieustannego tworzenia hitów szybko wpadających w ucho. Ta umiejętność z czasem może zupełnie zaniknąć wskutek tak ważnego braku weny twórczej wśród artystów. Wbrew pozorom kultura i sztuka to nie jest łatwy kawałek chleba. Oby jeszcze w przyszłości wrócił na globalną scenę duet Hurts. Byłaby to bowiem wielka strata dla muzyki.

(fot. Hurts/My mobile)

ZESPÓŁ HURTS MIAŁ DUŻE PRZEBOJE

HURTS – WONDERFUL LIFE

HURTS – MIRACLE

HURTS  – SOME KIND OF HEAVEN

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt