PREMIERA: Daria Zawiałow gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Początek lipca to doskonała okazja na kolejną nową gwiazdę miesiąca w cyklu My mobile LIFESTYLE. Wszak słuchanie muzyki jest jedną z najważniejszych funkcji smartfonów (dla wielu najważniejszą jak w historycznej, pierwszej sondzie niniejszego serwisu). W dodatku od pewnego czasu można delektować się dźwiękami bez kabli w iście magiczny sposób dzięki łączności Bluetooth.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym razem jest to polska wokalistka po wcześniejszym krajowym akcencie piosenkarki Honey. Chodzi o niezwykle mocno utalentowaną artystkę Daria Zawiałow. Szerszej publiczności dała się poznać utworem Malinowy Chruśniak. Kolejne propozycje, czyli Hej Hej oraz Punk Fu (z gościnnym występem w programie Top Model) to jeszcze większe komercyjne sukcesy w formie zwiększonej oglądalności teledysków chociażby na YouTube.

Nie zabrakło także udanych duetów. Tylko tak należy nadmienić stworzenie przeboju Bubbletea z cenionym raperem Quebonafide. Do tego dochodzi świeży hit z Dawidem Podsiadło, czyli oczywiście Za Krótki Sen. Ostatni album Wojny i Noce (jego premiera miała miejsce niedawno, gdyż 11 czerwca bieżącego roku) zawiera liczne nawiązania do Azji czy Japonii. Jak doskonale wiemy, jest to kolebka świata nowoczesnych technologii mobilnych, które dopiero później przychodzą do Europy wraz z USA.

(fot. Daria Zawiałow/My mobile)

NAJNOWSZY HIT DARII ZAWIAŁOW

DARIA ZAWIAŁOW – MALINOWY CHRUŚNIAK


DARIA ZAWIAŁOW – HEJ HEJ

DARIA ZAWIAŁOW – PUNK FU

DARIA ZAWIAŁOW – BUBBLETEA

DARIA ZAWIAŁOW – ZA KRÓTKI SEN

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12778 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Daria Zawiałow gwiazdą miesiąca [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    W sierpniu gwiazda miesiaca bedzie raper Quebo w My mobile LIFESTYLE, zas za tydzien w weekend kapitalna produkcja oryginalna o tytule Superpower w cyklu My mobile EXTRA ? #original_content

    • Kamil

      Z powodu przerwy wakacyjnej w sierpniu nie bylo zadnej gwiazdy, ale juz ruszyla produkcja wrzesniowej, bedzie nia amerykanski raper Drake 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt