PREMIERA: Nowy dodatek Cyberpunk 2077 Phantom Liberty również dla Google Stadia [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje nadchodzą dla wszystkich miłośników platformy grania w chmurze o nazwie Google Stadia. Jest ona bardzo poważnie traktowana przez deweloperów, jeśli nie najpoważniej. Tylko tak należy rozumieć dostępność nadchodzącego dodatku do Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Na liście streamingu gier nie ma Xbox Cloud Gaming czy Nvidia GeForce NOW.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Widać tylko w grafikach promocyjnych symbolikę logo S jak Stadia. Śmiało więc możemy ją nazwać konsolą typu Xbox Series X oraz Series S. Nie wolno też zapominać o środowisku komputerowym PC. Z biegiem czasu Xbox Cloud Gaming powinien dorównać Google Stadia, ponieważ jego interfejs jest wygodny na dużym ekranie telewizora. Nie ma żadnego niewygodnego symulowania ekranu komputera jak w Nvidia GeForce NOW.

Szkoda tylko, że dodatek (tzw. DLC) Cyberpunk 2077 Phantom Liberty otrzymamy dopiero w 2023 roku. Zapowiada się bowiem nie lada gratka dla wszystkich miłośników cyberpunku i wizji przyszłości rodem z filmów science-fiction. Oby tylko Google Stadia doczekała się nareszcie mocniejszej rozbudowy aplikacji na Google TV, która jest mocno uboga względem pełnoprawnego wydania na Androida z widokiem sklepu włącznie.

(fot. CD Projekt/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY CYBERPUNK 2077 PHANTOM LIBERTY

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Nowy dodatek Cyberpunk 2077 Phantom Liberty również dla Google Stadia [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt