Google Stadia trafia do Polski, czyli gry w streamingu jak Cyberpunk 2077 na smartfonie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To nie może być przypadek. Prawie jednoczesna premiera w Polsce usługi Google Stadia oraz światowy debiut gry Cyberpunk 2077. Jak wszystko dobrze pójdzie to dzień 10 grudnia 2020 roku na stałe może przejść do historii. Chodzi o możliwość uruchomienia Cyberpunk 2077 nawet na smartfonach. Tak działa magia chmury obliczeniowej, która zastąpi słaby terminal klienta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie przypadkowo powyższa grafika promocyjna gry zawiera loga dostępnych platform Xbox, PlayStation, PC oraz Stadia. Trzeba tylko posiadać telefon z Androidem 10 na pokładzie lub komputer z przeglądarką Chrome w wersji minimum 77. Wtedy możemy się bawić na zewnętrznym kontrolerze Xbox lub PlayStation zarówno przez Bluetooth czy USB. Potwierdza to podstrona wsparcia Google na www.support.google.com/stadia/answer/9578631?hl=en. Dedykowany pad Stadia jest potrzebny tylko do przystawki Chromecast.

W Android TV po pojawieniu się dedykowanej aplikacji zaś powinien wystarczyć kontroler od Xbox z PlayStation na czele. Pierwszy miesiąc Google Stadia jest darmowy. Następna subskrypcja jest płatna w cenie 39 PLN miesięcznie. Gry w modelu streamingowym na wzór Netflix to zdaniem My mobile przyszłość branży mobilnej. Co do tego nikt nie może mieć wątpliwości. Więcej szczegółów znajdziemy na www.stadia.google.com i podstronie gry Cyberpunk 2077 w chmurze www.stadia.google.com/game/cyberpunk2077.

(fot. CD Projekt Red/My mobile)

OFICJALNY MATERIAŁ PROMOCYJNY CYBERPUNK 2077

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt