Far Cry 6 już na Google Stadia [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ pięknie rozwija się idea grania w chmurze Google Stadia, gdzie na dobrą sprawę nie będzie nam już potrzebny wydajny komputer, konsola Xbox czy PlayStation. Wystarczy przystawka multimedialna Apple TV lub Chromecast 4 z Google TV. W dodatku najnowsze gry mają na tej platformie streamingowej równoległą premierę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest super produkcja oryginalna studia deweloperskiego Ubisoft o nazwie Far Cry 6. Grę nawet promuje znany aktor z Hollywood, mianowicie z kultowego serialu Breaking Bad. Wcielił się on w rolę szefa dystrybucji kartelu narkotykowego na terenie USA z Ameryki Południowej. Do historii kinematografii przejdzie chyba jego słynna scena wybuchu z zniszczoną czaszką. Potwierdzenie dostępności gry Far Cry 6 w Google Stadia znajdziemy na podstronie www.stadia.google.com/games.

Pierwszy miesiąc usługi jest darmowy. Potem standardowa cena wynosi 39 PLN niczym Netflix. Co niezwykle ważne, działa ona również na urządzeniach z iOS na przeglądarce Safari. Potwierdzenie jest na witrynie www.support.google.com/stadia/answer/9578631. To oznacza, że najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce My mobile sprawdzi (to kwestia zaledwie kilku dni) Google Stadia na Apple TV dzięki funkcji klonowaniu obrazu AirPlay z oczywiście padem wspieranym przez iOS 15.

(fot. Ubisoft/Google/My mobile)

KULTOWA SCENA SERIALU BREAKING BAD Z CZASZKĄ (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt