PREMIERA: iPhone 6S najdłużej wspieranym iPhonem w historii Apple

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest zaskakująca sytuacja. Najdłużej wspieranym smartfonem Apple w historii jest bowiem model iPhone 6S. Otrzymał on aż sześć dużych aktualizacji oprogramowania, natomiast siedem długich lat występuje uaktualnianie łatkami bezpieczeństwa. Gwoli przypomnienia, iPhone 6S debiutował w 2015 roku z mobilnym systemem operacyjnym iOS 9 na pokładzie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Równie niezłymi sześcioma dużymi aktualizacjami oprogramowania może się pochwalić iPhone SE (2016) pierwszej generacji, który dopiero teraz nie otrzymał zapowiedzianej oficjalnej aktualizacji do iOS 16. To oznacza fakt, że niestety gigant z Cupertino postawił na nim krzyżyk. Do takich niezwykle interesujących wniosków doszedł portal Komórkomania w jednym z artykułów należący do grupy medialnej Wirtualna Polska.

Nawet nowszy iPhone 7 mógł się pochwalić jedynie pięcioma dużymi aktualizacjami mobilnego systemu operacyjnego, co może nieco dziwić. Wszak inteligentny telefon komórkowy dysponuje lepszą specyfikacją sprzętową. Apple jednak nie wspierał go tak długo jak starsze słuchawki. Widocznie taka jest jego strategia biznesowa. Klient musi się przesiąść na zdecydowanie nowszy model, jeśli chce korzystać z najnowszych funkcji.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt