PREMIERA: Rebecca Ferguson gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Za oknem prawie letnie, gorące zachodzące słońce. To doskonały czas na kolejną, gdyż czerwcową gwiazdę miesiąca w cyklu My mobile LIFESTYLE. Po ciężkim tygodniu nic tak nie relaksuje jak dobra muzyka (najczęściej słuchana na słuchawkach za pomocą smartfonu) z gatunku na pograniczu pop, soul i blues. Taki styl bez wątpienia prezentuje brytyjska wokalistka z Liverpoolu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Rebecca Ferguson, bo o niej mowa w 2010 roku zajęła drugie miejsce w programie The X Factor. To był początek jej kariery po porzuceniu zawodu sekretarki w biurze. Bez wątpienia największym hitem jest niezwykle klimatyczne Nothing’s Real But Love. Zdecydowanie bardziej dynamiczne i żywiołowe zaś Too Good To Lose było nagrywane w Los Angeles na słynnej promenadzie Ocean Boardwalk w dzielnicy Venice Beach.

Efekt jest więc taki, że teledysk wygląda kapitalnie. Natomiast Glitter & Gold to esencja stylu oraz elegancji ocierającej się o luksus. Coś wyraźnie premium. To chyba jest idealne określenie do wideoklipu. Utwór błyskawicznie wpada w ucho. Wszystkie z nich pochodzą z debiutanckiego albumu o nazwie Heaven, czyli niebo. Osiągnął on komercyjny sukces wraz statusem platynowej płyty w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Niestety obecnie jej kariera wyhamowała, co dobitnie podkreśla niedziałająca oficjalna witryna internetowa.

(fot. Epic Records/My mobile)

WOKALISTKA PREZENTUJE IDEALNE POŁĄCZENIE POP Z SOUL I BLUES

REBECCA FERGUSON – NOTHING’S REAL BUT LOVE

REBECCA FERGUSON – TOO GOOD TO LOSE

REBECCA FERGUSON – GLITTER & GOLD

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt