PREMIERA: Niestety Disney+ też wymaga płatności w celu włączenia aplikacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Oficjalna aplikacja Disney+ ma niestety jedną zasadniczą wadę. Nie można przeglądać zawartości jej menu zupełnie tak jak Netflix bez płatności subskrypcji (akurat wyjątkiem jest w niej tytuł na iOS względem Androida). Wielka szkoda, bo użytkownik potestowałby aplikację czy pochodził po różnych zakamarkach menu. Tymczasem ma klapę i policzek niejako na przywitanie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z punktu widzenia przyszłej ergonomii jest to zła decyzja dostawcy usługi Disney+. Potencjalny klient mógłby bowiem porobić listy seriali oraz filmów do obejrzenia, a następnie kupiłby zapewne platformę nowego gracza streamingowego. Tak to musi niejako w ciemno postawić na aplikację Disney+ zarówno w telefonie (Android czy iOS) jak i telewizorze (Google TV z Apple TV) bez wcześniejszego jej sprawdzenia.

Na całe szczęście nie wszędzie jest tak źle. Wystarczy nadmienić otwarte do przeglądania zawartości aplikacji platform streamingowych HBO Max, Amazon Prime Video lub Canal+ Online. Przy pierwszym uruchomieniu Disney+ musimy wykupić subskrypcję. Bez tego nie ma możliwości otworzenia aplikacji. To pokazuje jak mocno na wynik finansowy stawia Disney+, którym zachwycało w zeszłym tygodniu się dosłownie pół Polski.

(fot. Disney+/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt