PREMIERA: Netflix blokuje dostęp do menu aplikacji momentalnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacja Netflix była już zachwalana w My mobile, czyli najbardziej innowacyjnym serwisie o technologiach mobilnych w Polsce. Niestety, ale teraz trzeba będzie nieco skrytykować twórców tej hitowej usługi VOD ze słonecznej Kalifornii na tle chłodnej oraz szaroburej Polski. Chodzi o pewną przypadłość w momencie zaprzestania opłacania abonamentu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ma on znaczenie zwłaszcza podczas stosowania systemu naprzemiennego (raz Netflix, raz HBO GO i tak co miesiąc). Otóż dzieje się wtedy dziwna rzecz. Netflix bowiem momentalnie blokuje dostęp do menu aplikacji. Przez to użytkownik nie może skorzystać z tak prozaicznych funkcji jak zapisanie danego filmu do ulubionych w celu późniejszego obejrzenia (dajmy na to za kolejne 30 dni). Widzi on tylko przycisk opłacenia.

Najwidoczniej szefowie produktu Netflix doszli do wniosku, iż za tak bajeranckie funkcje jak chociażby migawki przypominające nieco trailery filmowe starych kaset VHS z wypożyczalni są mocno wartościowe. Trzeba za nie płacić. Nie ma możliwości oglądania ich za darmo. Tymczasem konkurencyjne HBO GO bez żadnych problemów umożliwia zalogowanie się dedykowanej aplikacji z wyjątkiem uruchamiania filmów (co jest zupełnie normalnie). Podobnie jest z tytułem Netflix znajdującym się na Apple TV (niestety wciąż bez widoku mojej listy).

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Netflix blokuje dostęp do menu aplikacji momentalnie”

  1. sev3 Odpowiedz

    No właśnie lipa. Chciałbym zobaczyć czy jest coś wartego obejrzenia zanim kupię/odnowię subskrypcję.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt