PREMIERA: HBO Max, Amazon Prime Video i Disney+ razem kosztują tyle co sam Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma streamingowa Netflix jest chyba w największym kryzysie w historii. Ponadto na deser chce wprowadzić reklamy, które ostatecznie pogrążą ten projekt zrównując go do beznadziejnej telewizji linearnej przeładowanej paskudnymi spotami promocyjnymi. Jeszcze do niedawna prezes Netflix zarzekał się, że nigdy nie wejdzie na bardzo trudny rynek reklamowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Problemem jest oczywiście wysoka cena usługi. Za wariant Netflix w 4K zapłacimy naprawdę dużo, bo 60 PLN miesięcznie. Co ciekawe, za tę kwotę możemy mieć jednocześnie trzy inne platformy. Tak, to wcale nie jest żart. Chodzi o HBO Max (około 30 PLN), Amazon Prime Video (nieco ponad 10 PLN) i nadchodzący najnowszy hit w postaci Disney+ (niespełna 20 PLN w promocji lub jak kto woli rocznej ofercie powitalnej).

Matematyka nie kłamie. Razem otrzymujemy 60 PLN (30 PLN + 10 PLN + 20 PLN). W zamian zyskujemy cały multum jakościowej rozrywki, której od dawna brakuje na Netflix. Na szczęście zapowiada on odejście od strategii ilościowej. Będzie zatem mniej nowych produkcji oryginalnych, ale za to zdecydowanie lepszych jakościowo. Mocne wejście zapowiada dokument o nazwie Jennifer Lopez Halftime na Netflix dnia 8 czerwca bieżącego roku. Więcej szczegółów znajdziemy na www.netflix.com/pl/title/81031929.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU TOKYO VICE (HBO MAX)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: HBO Max, Amazon Prime Video i Disney+ razem kosztują tyle co sam Netflix [My mobile TV]”

 1. Kamil Odpowiedz

  Ciekawi mnie czy My mobile PREMIERA 🏆 #original_content zdobyloby 800-1.000 klientow cyfrowej subskrypcji w cenie 9,99 PLN za najwyzsza jakosc. Sekcja My mobile NEWS bylaby odkodowana nawet mimo dodatkowej analizy z uwagi na fakt przepisania informacji

  • Dupa

   9,99? Co to za grosze?
   19,99, albo 22,99 najlepiej.

  • Kamil

   23 ziko to juz prawie poziom 30 ziko jak w HBO Max, a jednak tekst nie jest tak spektakularny jak film wideo (choc z drugiej strony ponoc ksiazki sa lepsze od ekranizacji kinowych na ich bazie)

  • GaduAir

   Kamil, pindolisz jak zwykle:-/
   23pln to jak 30pln a piszesz ZAWSZE że 29.99pln to niespełna 30pln a nawet „nawet nie 30pln”…to ma być okej?

  • Kamil

   Prawda jest taka, ze darmowe media to sciek. Jeden z technopudelkow nie dosc, ze reklamowal dezodoranty/perfumy (!) z zerem zwiazku z branza to jeszcze uzywa slowa syf w tytule. Porazka na maksa to jest. Tylko platne maja jakosc typu HBO Max, Newsweek Polska 🇵🇱🗞 #premium_content czy byc moze My-mobile.pl 🏆 #original_content

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt