PREMIERA: Disney+ z filmami i serialami dla dorosłych, cóż za zaskakujące kuriozum losu [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma streamingowa Disney+ szturmuje polski rynek. Jest już na nim trzecią siłą serwisów VOD klasy premium z niezłą liczbą 3,7 miliona użytkowników. Lider oczywiście to Netflix z swoimi 13,5 milionami odbiorców w kraju nad Wisłą (co może dziwić), zaś wiceliderem HBO Max z 4,4 miliona widzów. Przy okazji mamy kuriozalną sytuację podmiotu dla dzieci jakim jest Disney+.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W jego bibliotece bowiem są filmy i seriale dla dorosłych. Bez wątpienia takim mocnym obrazem jest serial Pam & Tommy opowiadającym burzliwą historię aktorki oraz modelki Pameli Anderson. Wręcz roi się w nim od nagości postaci. W drugim odcinku serialu czeka na nas motyw rozmowy jej męża z własnym (gadającym) przyrodzeniem w lustrze. Naprawdę dziwne pomysły mają scenarzyści rodem z słonecznego Hollywood.

Nie brakuje też super produkcji z charakterystycznym znaczkiem 16+, których treści z pewnością nie nadają się dla dzieci jak to jest w przypadku chociażby animacji cenionego studia Pixar. Zatem Disney+ jest usługą skierowaną zdecydowanie dla klientów pełnoletnich jak Netflix, HBO Max, Canal+ Online czy Amazon Prime Video. W tej ostatniej również roiło się od pikantnych scen zwłaszcza w serialu o słynnym piłkarzu Maradona.

(fot. Disney+/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU PAM & TOMMY (DISNEY+)

Przygotowane przez

jest autorem 12779 informacji na tej witrynie.11 komentarzy do “PREMIERA: Disney+ z filmami i serialami dla dorosłych, cóż za zaskakujące kuriozum losu [My mobile TV]”

 1. Adam Odpowiedz

  Autor chyba celowo powiela te same błędy. Kiedyś pisałem, że to nie jest platforma tylko dla dzieci. Wiadomo to od dawna. A autor znowu: „mamy kuriozalną sytuację podmiotu dla dzieci jakim jest Disney+”.

  Disney+ nie jest skierowany tylko dla dzieci! Kamilu, zapamiętaj to!

  • Kamil

   Disney od zawsze byl marka dziecieca, napewno prezentowanie smigla aka fallus pod to nie podchodzi w serialu z Pamela Anderson. Juz nawet nie wspomne o bugach z ograniczeniami wieku, gdzie bambino maja te tresci w rekomendacjach

  • Nikttaki

   Ale z ciebie ignorant ???
   „Powstały wtedy między innymi Włóczęga z Beverly Hills (1986)[39], Good Morning, Vietnam (1987)[40], Stowarzyszenie Umarłych Poetów (1989)[41] i Pretty Woman (1990)[42]. ”

   W latach ’80 już kręcili filmy dla dorosłych. Sławny serial Zorro z ’57 też jest on nich.

   Szkoda czasu na uświadamianie, bo ty się totalnie na tym nie znasz. Ale kompromituj się dalej.

  • Kamil

   Ja o marketingu, twoje wywody natomiast sa z Wikipedii…

  • Kamil

   Dwa odcinki pierwsze mega sprosne sa, aczkolwiek dalej juz bardziej kulturalnie i naprawde do konca sezonu calkiem niezly serial z Hollywood aka LA w tle

  • Kamil

   Netflix natomiast odkad pamietam promowal mniejszosci LGBT ? PS, mowie o marce Disney, nie appce Disney+

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt