Nowy iOS 16 nie dla modelu iPhone SE (2016) od Apple

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i stało się. Na konferencji Apple dla deweloperów WWDC22 (ależ to było spektakularne wydarzenie z motywami ruchomej platformy spodku kosmicznego) poznaliśmy oficjalnie nowe funkcje iOS 16. Niestety tym razem z listy wspieranych modeli odpadł kultowy iPhone SE (2016) pierwszej generacji, a wraz nim iPhone 6S/6S Plus/7/7 Plus.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak więc od smartfonu iPhone 8 z 2017 roku możemy się cieszyć najnowszą wersją oprogramowania iOS 16. Bez wątpienia najważniejszymi dodanymi funkcjami są widgety na ekranie blokady (wraz z godziną w stylu zegarka Apple Watch umiejscowioną efektowanie za przedstawianą grafiką dzięki warstwom czy zmianę jej czcionki wraz z kolorem). Do tego dochodzi wyświetlanie powiadomień w dolnej części tzw. lockscreena. Na dużych ekranach ma to znaczenie z punktu widzenia ergonomii.

Można również łatwo edytować wysłane wiadomości lub cofać je w krótkim czasie. Ulepszono dzielenie się multimediami, płatności oraz mapy (aczkolwiek dotyczy to głównie mieszkańców USA). Warto przypomnieć, że iPhone SE (2016) męczył się na przeglądarce Safari w iOS 15. Jak słusznie zauważa portal Komórkomania, Apple wspiera tablety iPad z gorszymi procesorami iOS 16 od iPhona 7, co jest dosyć dziwne. Więcej szczegółów znajdziemy na witrynie www.apple.com/pl/ios/ios-16-preview.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt