PREMIERA: Każdy smartfon ma teraz orkę na ugorze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić to dziś każdy smartfon ma swoistego rodzaju orkę na ugorze. Wystarczy nadmienić statystykę SoT, czyli podświetlenia ekranu dajmy na to Sony Xperii 10. Wynosi ona średnio 4 godziny dziennie, z czego połowa to obowiązki służbowe. Reszta to rozrywka, jeśli to tak można ująć. Nowoczesne inteligentne telefony komórkowe wykonują zatem tytanicznie ciężką pracę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W zasadzie każdego dnia. Swoją drogą to naprawdę rzadko trafiają one na gwarancji do serwisu. W dodatku u niektórych z nich bateria także po trzech latach działa świetnie. Daje to znakomity łączny wynik 4.380 godzin nieustannej aktywności samego wyświetlacza oraz towarzyszących mu podzespołów (4h x 365 dni x 3 lata). Przekłada się to na aż 182 dni, czyli pół roku ciągłej całodobowej pracy (4380h/24h). Od rana do nocy.

To bez wątpienia daje do myślenia jak niezawodne muszą być współczesne słuchawki. Nie ma zmiłuj jakby to powiedział klasyk. Morał tej historii jest prosty. Jeśli średnio cztery godziny dziennie korzystamy z smartfonu to po trzech latach jego działalności wykorzystaliśmy go tak mocno, jakbyśmy się nim bawili non stop przez pół roku 24 godziny na dobę. W wielu domach tak często nie działa nawet duży telewizor w salonie.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt