PREMIERA: Nareszcie dojazdy nie są zmarnowanym czasem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Wiemy już, że nuda z telefonem komórkowym nie istnieje. Ba, można powiedzieć nawet więcej. Posiadając smartfon nie tracimy żadnej minuty na uciążliwe dojazdy do pracy czy na uczelnię, chociażby do sąsiadującego miasta. Weźmy na ten przykład 45-minutowy dystans jaki pokonuje pociąg (wyglądający niczym francuskie TGV) na trasie z Torunia do Bydgoszczy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Po prostu wybrane czynności zamiast w domu to wykonujemy na wygodnych siedzeniach nowoczesnego składu. W pierwszą stronę może to być chociażby krótkie, ale przyjemne poranne słuchanie muzyki. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby wieczorny rytuał przenieść na inną porę. Gdy jeszcze na głowie mamy porządne słuchawki to podziwianie widoków horyzontu za oknem jest niezwykle relaksującym doświadczeniem.

W drugą z kolei możemy podczas tych 45 minut posprawdzać wszystkie powiadomienia czy też może oddać się lekturze ulubionym serwisom internetowym. Taką czynność wcześniej wykonywało się po obiedzie. Teraz można ją zrobić przed nim. Nic się przez to nie stanie. I tym prostym sposobem nie straciliśmy ani minuty na dojazdy. Oczywiście trzeba doliczyć kilkanaście minut na dojście na przystanek w celu dotarcia na dworzec.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10719 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “PREMIERA: Nareszcie dojazdy nie są zmarnowanym czasem”

  1. sev3 Odpowiedz

    Dokładnie. Ja już tak od wielu lat. Jeszcze polecam oglądanie filmów na które wieczorem już brakuje czasu. I można do tego zastosować okulary VR I mamy widok jak w kinie. Tylko film dzielimy na odcinki bo na jednym przejeździe całego nie obejrzymy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt