PREMIERA: Słuchawki Bluetooth prędzej czy później same się zepsują

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niestety, ale słuchawki bezprzewodowe Bluetooth typu pchełki (jest to kluczowe) mają pewną zasadniczą wadę. Prędzej czy później ulegną zniszczeniu, a dokładniej mówiąc ich małe akumulatorki w środku. Po latach baterie będą nadawały się tylko na śmietnik i raczej mało kto będzie się bawił w ich wymianę z uwagę na niezbyt dużą wielkość ogniwa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do tego dochodzi relatywnie niewielka cena akcesorium na tle dajmy na to drogiego smartfonu (tam wymiana akumulatora ma jeszcze ekonomiczny sens). Nie wszędzie bateria działa dobrze przez trzy lata jak w telefonach Sony Xperia. Wyjątkiem od tej zasady są słuchawki typu nausznego. Posiadają bowiem one w wersji alternatywnej kabel słuchawkowy. W efekcie da się używać ich w sposób konwencjonalny, bo przewodowy.

Załóżmy zatem czarny scenariusz, w którym ogniwa są zepsute. Zawsze w takiej sytuacji użytkownik może postawić na wydanie kablowe. Trudno, nie ma tej dawnej wygody Bluetooth. Na otarcie łez jednak zawsze możemy słuchać muzyki na ulubionym sprzęcie audio na głowie. Morał tej historii jest prosty. Warto mieć świadomość w przypadku kupowania w sklepie modnych słuchawek Bluetooth o ich nieuchronnym końcu.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt