PREMIERA: Sony Xperia 10 jest ładniejsza od Xperii 10 II

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie zawsze nowsze znaczy lepsze, przynajmniej w kwestii designu czy wyglądu urządzeń. Idealnym przykładem potwierdzającym tę tezę jest smartfon Sony Xperia 10 II, który na tle Xperii 10 jest brzydszy. Jakby tego było mało, ma on gorszy stosunek ekranu do obudowy. Tylko tak należy rozumieć relację 79,3% do 77,6%. To oznacza nic innego jak większe ramki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Faktycznie tak właśnie jest. Nowsza, mocniejsza pod względem specyfikacji (tak, zagramy na niej w kultową grę Fortnite) Sony Xperia 10 II posiada dolną bródkę, której nie uświadczymy w poprzedniku. Dlatego Xperia 10 wygląda tak pięknie na żywo w dłoni. Morał tej historii jest prosty. Nigdy nie kierujmy się datą premiery inteligentnego telefonu komórkowego w kwestii jego wyższości lub nie. Możemy się bowiem srogo rozczarować.

Co ciekawe, wielu komentatorów w internecie zauważa ten jakże subtelny szczegół. Tym bardziej cieszy to My mobile, że może temat nakreślić zdecydowanie szerszemu gronu czytelników na tle przypadkowo gdzieś wyświetlanego komentarza na portalu. W tym miejscu medium zachęca każdego do podzielenia się innym przykładem (chociażby w opinii poniżej), gdzie nowszy smartfon był gorszy od tego starego.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt