PREMIERA: Kiedy średniak jest lepszy od flagowca

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na przestrzeni lat średnia półka smartfonów zrobiła ogromny postęp. Z inteligentnych telefonów komórkowych, które najzwyczajniej w świecie źle działały albo wręcz słabo, przeobraziły się w całkiem przyjemne w użytkowaniu słuchawki niczym poczwara motyla. Można powiedzieć więcej, wybrane modele tzw. średniaków pokonują w następujących aspektach flagowce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak, to wcale nie jest żart. Wystarczy wziąć przykład Sony Xperii 10, czyli dokładnie tej samej z płaskimi przyciskami trudnym nocną porą do wyczucia. Na tle takich flagowców jak chociażby Xperia 1 czy Xperia 5 ma pewne zalety. Wystarczy nadmienić zdecydowanie mniejszą dolną bródkę ekranu bezramkowego. Druga sprawa to matowe plecki urządzenia. Przez to nie występuje negatywny efekt palcowania się plastiku.

Niestety smużenie na potęgę ma miejsce w przypadku szklanej obudowy zwłaszcza tylnej bryły smartfonów z wysokiej półki high-end. Jeszcze na deser warto wspomnieć, iż wyżej nadmieniona Sony Xperia 10 zyskuje właśnie możliwość instalacji alternatywnego mobilnego systemu operacyjnego o nazwie Sailfish X. Szkoda tylko, że ta przyjemność klientów będzie kosztować aż 130 PLN. Sporo osób miałoby opory przed darmowym testowaniem nowej platformy, nie mówiąc już o płaceniu.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Kiedy średniak jest lepszy od flagowca”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt